Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baja a Messengernek?

Mi a baja a Messengernek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy kis probléma a telefonommal. Még az ősz elején megcsináltam azt, hogy a GMAIL fiókomba ne tudjak belépni csak úgy, ha mindig küld egy kódot SMS-ben (persze a saját gépemen ne kérje). Csak ez annyi gondot jelentett, hogy a telefonom ezek után nem tudott hozzáférni a GMAIL fiókomhoz, nem ment rajta mondjuk a Play Áruház. Mit volt mit tenni.... Visszaraktam gyári beállításokra. Le is töltöttem rá mindent, megadtam egy máik e-mail címet, igen ám, csak amikor akartam belépni a Messengerbe az nem sikerült. Rákattintok, kiírja, hogy belépés, mint XY, és alig érkezem rákattintani, mindig kidob az alkalmazásból. És ezt akkor is, ha nem csinálok semmit, csak várok. Már vagy 5-ször letöröltem felraktam és ugyanez a probléma. Csak kidob és kidob... Mit tudnátok javasolni, mit tegyek? Végül is lehet nélküli létezni, de azért elég kis hasznos APP volt :) (a visszaállítás előtt szuperül működött...)

2015. ápr. 10. 21:00
 1/1 A kérdező kommentje:
:) :)
2015. ápr. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!