Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged a facebook...

Miért nem enged a facebook lájkolni, megosztani?

Figyelt kérdés

Van egy facebookom 2515 ismerőssel.

De úgy,hogy én max 1-2 embert jelöltem be rajta.

A Többiek meg jelöltek úgy random csoportokból,oldalakról meg mi tudom én :D

Az lenne a kérdésem,hogy egyik napról a másikra nem tudok lájkolni sem meg hozzászólni sem és megosztani sem. Az üzenetekre tudok válaszolni,és posztolni is tudok. Még csoportba sem enged írni. Miért tilthatott le? Nem csináltam semmi rosszat amiért jelentenük kéne a fiókomat és jelölni sem jelöltem sok embert.

Segtsetek köszi. Ja és 30 napra..


2015. ápr. 12. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel elképzelhető, hogy ennyi ismerősöd van, a Facebook gyanút fogott, hogy esetleg hamis a profilod vagy pedig cég vagy egyéb ismert ember vagy helység stb. mögé próbálsz bújni. Esetleg lehet, hogy egyetlen közzétételedet sokan jelentették és emiatt korlátoztak 30 napra.


Én a helyedben vagy végig várnám a 30 napot vagy ha égetően sürgős, akkor csinálnék egy újabb profilt. Mindenesetre ha gyakorivá válik a probléma, akkor érdemes törölni a profilod Face-ről.

2015. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!