Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Dark Angel nevű magyar...

A Dark Angel nevű magyar torrent oldal szerintetek újra fog nyílni?

Figyelt kérdés
Csak, mert régen volt ilyen torrent oldal csak be kellett zárni pedig nagyon szerettem, mert könnyű, átlátható volt, olcsó volt a regisztráció és minden megtalálható volt ami a többi oldalon sőt még több is.

2015. ápr. 12. 09:16
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és amit elfelejtettem onnan, hogy magyar volt és azért is szerettem annyira.
2015. ápr. 12. 09:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Olcsó volt???Normális torrent oldalon nem kell fizetni, te valószínüleg rosszul emlékszel rá, mert kevés torrent volt rajta és az oldal nagyon lassú volt.Remélhetőleg nem nyílik meg megint, vannak jobbak helyette.
2015. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xD kb Ncore ugye??? ott is kell és egy csomó torrentoldalon kell
2015. ápr. 12. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni sem ott, sem másik helyen
2015. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elkezdjek linkelni? 10 perc keresés után legalább 7 ilyen torrent oldal össze fog jönni
2015. ápr. 12. 20:58
 6/6 anonim válasza:

XD eggyen se kell fizetni csak ha támogatni akarod az oldalt.


Én fentvagyok magyarország Top 23 oldadlán ami eléri a 10ezer peert és egyiken se kell.


Ncore, Diablo, BitHumen, Microbit, 1st, Indane, Beload, Bigtorrent, Majomparádé...

És semmit se kell fizetni!

2015. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!