Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz, hogy az UPC kábelnet...

Igaz, hogy az UPC kábelnet sokszor megszakad, és van hogy órákra nincs szolgáltatás?

Figyelt kérdés
T-Homeról váltanék, nagyobb sebesség lenne ugyanazért a pénzért, de nem tudom megéri-e!!!

2015. ápr. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Területfüggő.

Van ahol tökéletes, van ahol meg rossz.

Bár a legtöbb esetben valószínűleg nincs vele probléma.

Az internetre csak az jár panaszkodni akinek rossz. Akinek jó, az nem jár dicsekedni. Emiatt tűnik úgy, hogy sokan elégedetlenek egy-egy szolgáltatóval.


Az a legjobb ha te magad próbálod.

2015. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mióta a UPC anno Chello néven betette a lábát az országba, azóta nekem UPC-s netem van, így cáfolni tudom, hogy a kábelnet sokszor és időnként órákra megszakad.

Ehhez hozzá kell tennem, hogy én Budapesten lakom. Az öcsém viszont Nógrád megyében lakik és ehhez hasonló panaszt még nem hallottam tőle.

2015. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez minden szolgáltatónál előfordulhat, időjárási okokból, leszakadt faág ráesik a vezetékre, karbantartás....
2015. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!