Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem válaszol az Opera?

Miért nem válaszol az Opera?

Figyelt kérdés
Pár napja akadozik a böngészőm. Lassan tölt be oldalakat és sokszor kiírja, hogy nem válaszol. Ilyenkor néha megkérdezi, hogy várakozom e vagy leállítom és azt, hogy a windows megpróbál keresni valamit a problémára. Ha videót nézek rajta az is akadozik, nyújtja a hangokat... Avast vírusírtóm van, de lefuttattam egy másikat is, hátha az talál valamit, de elvileg vírusmentes vagyok. Mi lehet a baj?

2015. ápr. 15. 14:01
 1/6 Tengor ***** válasza:
Bővítmény? Automatikusan induló vackok nincsenek?
2015. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bővítmény volt, de azt automatikusan letiltotta az Opera.
2015. ápr. 15. 14:09
 3/6 SimkoL ***** válasza:
Sajnos ahogy nő a verzió szám úgy nő a gépigény is. Az Opera nekem is a múltkor 'sunyiban' befrissítette magát - tudom én hibám -. A fiam gépén tizen... valahanyadik verzió van, megy mint a táltos. Több böngészőt teszteltem pár napja, mind legfrissebb verzió, a flash player is, hát elkettyentem. Kell alájuk vas vastagon.
2015. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Opera 28.0 van a régi laptopomon és az újon is. A régin villámgyorsan működik, ezen pár napja kezdett rosszalkodni.
2015. ápr. 15. 14:49
 5/6 SimkoL ***** válasza:
A Chrome-nál nekem az volt a gond, hogy a saját könyvtárából szedte elő a Flash Playert, helyesebben három is volt a gépen, itt-ott - ma sem értem -. Csak a system32-ben lévőt engedélyeztem és látványos javulást hozott. Érdemes takarítani - én a Wise disk és registry cleanert használom -. Sajnos egy idő után sok mindent képesek a böngészők is összeszedni. Esetleg próbálj meg egy régebbi Flash Player-t vagy nézd meg, hogy videókhoz a HTML5 https://www.youtube.com/html5 van-e beállítva.
2015. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
HTML5-re váltottam és Wise disket használtam, majd újraindítottam a gépet és most minden gyönyörűen működik :) De azért nem szeretném elszólni magam :D Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2015. ápr. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!