Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet lassú az internet...

Miért lehet lassú az internet (wifi) a laptopomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy érdekes problémát tapasztaltam az elmúlt néhány napban. A laptopomon belassult a wifi. Elvileg 30 megás UPC, de jó, ha 5-6 megával jön, a torrent maximum 1 mega, és a honlapok is sokszor lassabban jönnek be. A ping is nagyon magas, 200 ms felett van. A hiba elvileg nem lehet a szolgáltatónál, mivel az ugyanezen a hálózaton lévő gépeknél nincs probléma, megvan a max sávszélesség. Viszont ha más hálózathoz csatlakozok, akkor az én laptopomon is minden rendben van. Sajnos azt nem tudom megnézni, hogy kábelről elérhető lenne-e a megfelelő sávszélesség. Vírus nincs a gépen (legfrissebb spyhunter lefuttatva), nem is telepítettem semmit, ami összezavarhatta volna a drivereket, meg érdekes, hogy csak ennél a hálózatnál van gond. Ha ez számít, a laptopon 64 bites Windows 7 Ultmate van. Lehet, hogy a UPC variált valamit a beállításoknál vagy van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 15. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!