Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook "Közeli ismerősök":...

Facebook "Közeli ismerősök": nem ír ki semmit, miért?

Figyelt kérdés

Csak egy ember van beletéve, és úgy van bejelölve, hogy mindent lássak, amit csinál, azt is, ha csak lájkol vmit. (Tudom, ha olyan valaki dolgát lájkolja, akiét én nem láthatom, akkor azt nem mutatja.)

De most ha rámegyek a Közeli ismerősökre, akkor majdnem üres, csak azt írja ki, hogy én írtam az üzenőfalára, kb. másfél hete. Azóta ő lájkolt dolgokat, mert eddig kiírta, de most azokat sem mutatja. Az én posztomat leszámítva üres a lap. Viszont ha bal oldalon görgetek lefelé (nem tudom mi a neve annak a résznek), ahol folyamatosan frissül, hogy ki mit csinál éppen, akkor ott látom, hogy ma is lájkolt két képet. Ha ott látható, akkor a Közeli ismerősök csoportban miért nem? Eddig nem volt ilyen probléma. Ha rámegyek ennek a személynek az oldalára, a szokásos dolgait mutatja, tehát nem hiszem, hogy letiltott.

Vmi ötlet?



2015. ápr. 15. 22:39
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Ennyit ír csak:

"There are no more posts to show right now. Go to News Feed."

2015. ápr. 15. 22:41
 2/35 anonim válasza:
Én is ezt vettem észre, dettó ez a bajom! Viszont amit még észrevettem, hogy az én adatlapomnál a Zene, Könyvek, Kedvencek, stb... után nem látom a "hírfolyamom", amibe az szerepel kinek lettem az ismerőse, mit likeoltam stb. :S remélem csak átmeneti
2015. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
nekem is így van pár napja és nagyon szörnyű:(
2015. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
Még mindig így van...lesz változás?
2015. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám... Szerda délután óta nem jelzi nekem..
2015. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:

ugyanez a bajom..

párom a közeli ismerősöm, és azt kidobja ha pl. írnak az üzifalára, vagy feltesz egy képet.

De a többit nem.

Mostis írja a face a "közeli ismerősök" ikon mellett hogy "2" (tehát 2 esemény van tőle) de nem dob ki semmi újat.


Nagyon idegesítő

2015. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
dejó, hogy nem csak nekem vannak ekkora problémáim. :D szerda óta ezen gondolkozom, hogy mégis mit állítottam el, vagy valami, amiért nem mutatja, miket lájkolt.. :s nagyon idegesítő.
2015. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Az a bizonyos személy feltett egy képet, azt jelzi is. De biztos, hogy lájkolt is azóta dolgokat, de azokat nem jelzi még mindig...
2015. ápr. 19. 16:11
 9/35 anonim válasza:
Nekem is egy ember van benne, kb 2 napja nem mutatja az új dolgokat, de most már a régebbieket sem. Persze, ha berakok más embert, annak mutatja mindenét... :D Remélem hamarosan kijavítják ezt a hibát.
2015. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
ugyanez van nálam is pár napja, mindent mutat csak azt nem, hogy mit lájkolt
2015. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!