Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, hogy lehet úgy...

Facebookon, hogy lehet úgy beállítani a profilképet, hogy csak ismerőseim tudják kinagyítani, ja rákattintanak a profilképemre?

Figyelt kérdés

Nagyon elterjedt mostanánan ez,hogy egyre többen beállítják úgy,hogy ha látszik is a profilképük csak ismerőseik tudják kinagyítani.Én is hasonlóan akarok cselekedni.

A fényképek szerkesztés beállításoknál be állítottam a fényképeket még a profil képet is ,hogy ismerősök lássák,de egyik barátom fb fiókjáról direkt kipróbáltuk,hogy ki tudjuk a profilképem nagyítani,mert ő nincs az ismerőseim között még és igen ki tudtam nagyítani az övéröl. Akkor mostmár nem is tudom tovabb,hogy hogy kell,hogy csak ismerősök tudják kinagyítani.

Hogy lehet ezt beállitani?



2015. ápr. 16. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvass híreket, MINDENKINEK kinagyítható a profilképe pár hete. :)
2015. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!