Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újratelepítés után mi lett a...

Újratelepítés után mi lett a baja a számítógépnek?

Figyelt kérdés

Az a baja a számítógépnek, hogy mióta újra lett telepítve azóta nincs internet, s nem os találja meg a modemet se. Én próbáltam visszaállítani, a rendszer vvisszaállítása egy másik időpontra, de nem engedett csak egy napot, a többi napra hiàba kattintottam, ugyanolyan mint volt.

Nem nagyon tudjuk hogy kell megcsinálni, nagyon bízom a segítségükben.

Előre is köszönöm.

Segítsenek.



2015. ápr. 17. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel kell telepíteni a hálózati kártya driverét. Szivesen.
2015. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

uhh. Szóval... Oprendszer?

A hálózati kártya driver-ét fel kell telepíteni. A Géphez adnak telepítőlemezt az alaplapi vezérlőkkel.

Rendszer visszaállítás (főleg ha xp) nem sokat ér.

Amennyiben nincs meg a telepítőlemez akkor az eszköz gyártójának hivatalos oldaláról letöltheted (majd vidd át a gépre adathordozón). Ezeken az oldalakon ki kell választani az eszköz megfelelő tipusát. Nem megfelelő driver telepítése esetén gondot okozhat! Ez fontos.

Ahoz hogy egyszerűen megtudd mi van a gépedben töltsd le és telepítsd az aida64 diagnosztikai programot!

[link]

Ezek alapján keress rá a neten.

[link]


Másik megoldás ha az eszközkezelőben megnézed az eszközpéldány azonosítót és arra keresel rá:

(futtatásba devmgmt.msc )

[link]


Valószinüleg a többi fontos eszközillesztő sincs telepítve, ezeket is tedd fel (alaplapi vezérlők: ata,vga,processzor...)

2015. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

De internet nélkül nem lehet tudok letölteni semmit mert nem találja nem írja ki.

A telepítőlemez megvan. A lépéseit le tudnàk írni nekem? Sajnos nem konyítok az ilyesmihez mert nem volt még ilyen problémám.

Köszönöm!

2015. ápr. 17. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Beteszed, általában elindul egy menü...ott Next...

Ha nem megy, akkor eszközkezelőn keresztül a sárga jelűeknél/illesztő frissítése>>> célként a lemezt adod meg.

2015. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

ilyenkor ha nincs azon a gépen net akkor átviszed mondjuk arról amiről most is írsz adathordozón (cd,dvd,pendrive,rack...)

...de mivel megvan a telepítő lemez nincs más dolgod csak betenni a meghajtóba és automatikusan elindul, ha nem tenné akkor jobb klikk a meghajtón és automatikus lejátszás, ha így sem menne akkor meg lesz olyan hogy setup.exe vagy hasonló azzal indítod el (ezt a AUTORUN.INF szöveges fájl tartalmazza hogy mivel).


elindul a telepítő akkor az ott található drivereket telepítsd fel (nem tudom neked milyen de rajta vannak a driverek) Szépen magától feltelepíti. Majd ha végzett újkraindítást kér, tedd meg és örülj ;)

2015. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!