Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ilyen tipusu videokkal...

Az ilyen tipusu videokkal lehet magas nezettseget elerni?

Figyelt kérdés

Az az otlet merult fel bennem, hogy mivel van egy iPad Air-em, es talaltam egy kivalo alkalmazast amivel tudom rogziteni ahogy valamit csinalok az ipaden, peldaul jatekok tesztelese, sehitseg beallitasokban, utmutatok alkalmazasokhoz stb. Mindezt persze angol nyelven, hiszen tobb ember beszeli az angolt mint a magyart, en pedig perfektul megtanultam mar az evek soran.


Egy pelda, ma keszult. Videovago illetve szerkeszto alkalmazasom meg nincsen, igy a hang es a kep meg nem az igazi.


[link]



2015. ápr. 19. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint először azt kéne tisztáznod, hogy miért is szeretnél magas nézettséget elérni, mert ha az a célod, hogy ebből bevételt szerezzél akkor nem használhatod más jogilag védett zenéit fel a videóid alatt. Persze nem kell, hogy saját videóid legyenek, anélkül is szerethetsz bevételt, de mivel perfektül beszélsz angolul akkor azt tanácsolom olvasd el a feltöltési szabályzatot mielőtt belekezdesz és értelmezd, ott minden le van írva. Annak pedig nincs értelme, hogy belekezdesz aztán elérsz egy szintet és törlik a csatornád valami butaság miatt.
2015. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!