Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kezdek el laggolni...

Menta750 kérdése:

Miért kezdek el laggolni amikor a másik gépen (laptopon) valaki interneten keres valamit vagy YouTube-on videót néz?

Figyelt kérdés

Gondolok itt CS:GO-ra. Amint a szüleim vagy a testvérem csinál valamit az interneten, rögtön elkezdek laggolni a játékban.

Alap ping : kb. 50-60

Netezés közbe : kb. 150-600, de néha felugrik 800-ra is oO

~

Szerintetek mi lehet a probléma? Már nagyon unom, hogy ez miatt szinte sose tudok normálisan játszani.. :(

---------------------------------------------------------

Előre is köszi !!



#internet-router-hiba-lagg-lassú-cs:go-youtube-laptop-játék-letöltés
2015. ápr. 20. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

tipp: gyenge a neted

másik ok: kivan kapcsolva a Quality of service (QoS)

az utolsó azt csinálja hogy rendezi a cosmagokat(részletesen nem fogom elmagyarázni)


az utolsó a routerben kell bekapcsolni

megnyitod a cmd-t és beírod hogy ipconfig

az alapértelmezett átjárót beírod a böngészőbe, és bejelentkezel (ha nem lett megváltoztatva, akkor az alap felh. és jelszót üsd be(ha nem tudod, akkor beírod a poontos típusát a routernek a keresőbe + azt hogy default login (vagy valami hasonló, és megkeresed hol van ez a QoS, és bekapcsolod)))

2015. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

itt levan írva röviden magyarul mi az a QoS:


[link]

2015. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem találom a QoS-t a menübe. Az lehetséges, hogy ehhez a routerhez nincsen? ZTE ZXV10 H201L-ünk van. Ezt még a T-home adta ingyenesen, és kb. azóta gyengélkedik a net. :/
2015. ápr. 20. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


ott baloldalt ott van a menüben

2015. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de nekem sehol sincs olyan, hogy QoS. :|
2015. ápr. 21. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:

esetleg tudnál képet küldeni mik vannak ott?

ha találok a képeken valamit, ami szerintem javítaná, akkor talán tudok segíteni, különben nincs más ötletem

2015. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!