Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen megbízható használt PC...

Milyen megbízható használt PC alkatrészeket forgalmazó oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hardverapró teljesen jó, csak figyelni kell ott is az értékeléseket. Pl. ha Dezső99128 0/0 statisztikával rendelkezik és egy GTX760-at árul 42e forintért, hogy hibátlan, de sürgősen kell neki a pénz, akkor még csak el sem gondolkodok rajta, hogy milyen jó üzlet - pedig lehet, hogy tényleg nem hazudik. De rengeteg más embernek van 30-40 pozitív értékelése a 0 negatívval szemben, nagyrészt van lehetőséged tesztelni is, a legtöbb termék mellé még jár garancia is. Ráadásul mivel páran nagykeráron szerzik be a dolgokat, sokszor még újat is megéri megvenni tőlük. Pl. processzort, mert minimális eséllyel megy csak tönkre.
2015. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én inkább olyan oldalra gondoltam ami webáruház, tehát össze lehet válogatni a géphez való alkatrészeket és egyben jön postán. Így 1+1-et játszva rengeteg lesz a posta összesítésben, megfelelő fél gépet pedig nehéz találni, egész géppel pedig nem igazán akarok hülyéskedni, hogy 2 hardvert veszek, de előtte hármat eladok, nem vennék amúgy sem nincs kereslet, túl nagy a kínálat ezen a piaci ágon.
2015. ápr. 23. 21:18
 3/4 Nobi79 válasza:
pcx.hu,ipon.hu
2015. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nobi79 válasza:
ja sry nem figyeltem,hogy használt nem szóltam))
2015. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!