Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nem tudok "belépni" egy...

Ha nem tudok "belépni" egy oldalra, a sütik miatt, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azért írtam idézőjelbe, amit írtam, mert nem belépni nem tudok... Igazából forumx oldalon nem tudok hozzászólásokat írni.

Mit lehet ez ellen tenni? (Mármint, hogy megint lehessen írni.)


2010. febr. 21. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak hogy nem tudsz hozzászólni? Ír valami hibát?Be vagy jelentkezve egyáltalán?
2010. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ugyanez van nálunk is.

Vagy esetleg te is bravo-s vagy : DD

2010. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

[előző vagyok]

Valakinek azt írja ki, hogy a sütiket kell engedélyezni, van akinek szimplán nem hozza be az oldalt...

2010. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: akkor nem írtam volna ki a kérdést, ha csak annyi lenne a baj


Ezt írta ki amúgy: "Az oldal nem megfelelően van átirányítva


A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.


- Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik."


Ma néztem meg és most már nem csak hogy komikat nem tudok írni, de be sem enged egy forumx-es oldalra sem. Átirányít a google-re.


Letöltöttem egy BetterPrivacy nevű programot. Ez lehet a baj?

2010. febr. 22. 19:39
 5/9 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy az a baj, szerintem szerverprobléma van, csak furcsa, hogy valakiknek működik, valakiknek meg nem...

De a legjobb, hogy már van, hogy be se hozza az oldalt.

2010. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerverprobléma?? ez mit jelent pontosan? és ilyenkor mit kell tenni?
2010. febr. 24. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmit. A tárhelyen van a gond, addig se te, se más nem tudja elérni, míg nem javítják az átirányítást. Magyarul a hiba nem a te készülékedben van.
2010. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy más fórumozóknak megszűnt volna a forumx. Amikor még fel tudtam rá menni, láttam, hogy mások tudnak hozzászólásokat írni... Utána engem nem enged fel, szóval akkor másoknak ugyanúgy engedi, nem?
2010. febr. 24. 17:20
 9/9 anonim válasza:
Egy estig senkinek nem nyitotta meg. Mármint alapból én tudtam olvasni meg hozzászólni is, vmelyik este viszont mindenkinek debugolt.. De most már nálunk megjavult, mindenki tud írni :]
2010. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!