Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebook-on elküldök egy...

Ha facebook-on elküldök egy üzenetet, de törlöm, akkor is megkapja az, akinek küldtem? Csak mert elvileg a készülékre nem érkezett meg csak a rendszerbe.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy az üres karika jelenti, azt ha jól tudom, hogy el lett küldve, de a készülékre nem érkezett még meg, a tömött karika, az amikor megérkezett, és a a pofilképe miniben van az üzenet mellett, akkor látta. De akinek elküldtem, láttam hogy online volt, de a karika nem lett tömött, hanem üres maradt. Aztán kitöröltem. Szóval akkor most megkapja végül, vagy nem?

2015. ápr. 25. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy törlöd, az csak tőled fog törlődni, ő ha belép ugyanúgy megkapja.
2015. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincsenek különleges kivételek, ha van élő internetkapcsolatod és lenyomtad az elküldés gombot, a másik fél megkapja az üzenetet.
2015. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!