Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internetszolgáltató...

Melyik internetszolgáltató megbízhatóbb? A NordTelekom a Business Telecom vagy az Externet?

Figyelt kérdés
Szolgáltatóváltást szeretnék szept. közepétől de nem tudom melyik céget válasszam - az árkülönbség annyira minimális h az alapján nem döntök. Olyanok válaszát várom akinek a felsorolt cégeknél van előfizetése.
2008. aug. 28. 14:42
 1/5 anonim válasza:
52%
Externet
2008. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem egyértelműen a Business Telecom, én az Externettől jöttem át!
2008. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is Business Telecom. Nekik van a legjobb ügyfélszolgálatuk.
2008. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Business Telecom, azaz BTEL viszi a pálmát. eddigi legjobb szolgáltatóm, és egyetértek az elöttem szólval, az ügyfélszolgálattól hsra esek, "Le a kalappal" :)
2010. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon régi a kérdés de nem bírom megállni. :) Én is B-teles voltam, fullon nyomták mindég és nem szakadt, sajna 2015 jan 15.-én végleg megszűnik a szolgáltatásuk itt nálunk :(( Na ezek után nincs más szolgáltató csak az Externet vagy T-Hom de azokat meg ismerem, feszt IP váltásom volt, fujj T-hom.
2014. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!