Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírus lehet vagy másnál is...

Vírus lehet vagy másnál is yahoo lett a google helyett?

Figyelt kérdés

Alapból a google volt beállítva kezdőlapnak. Szeretem, megszoktam, gyorsabban átlátja a szemem mit akarok (és előre hozza azokat a lapokat, amiket már ismerek).

Nem csináltam vele semmit, egyszer megnyitottam a chrome-ot és azóta a yahoo-t hozza be kezdőlapként. Ha utána átmegyek a google.hu-ra és rákeresek valamire, akkor is a yahoo-ban nyitja meg a keresés eredményeit. Megpróbáltam internet explorerben is, ott is ugyanez van.

Valami vírus lehet vagy másnál is így van? (A google-t szeretném használni, a másikat lehet valahogy tiltani?)


2015. ápr. 26. 21:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Letöltöttèl egy programot ehol ki kellett pipálgatni dolgokat vagy a feltètelèbe volt hogy a letöltèssel járó böngèsző a yahooo lesz.
2015. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 jól tudja, feltételezem ettől nem lettél okosabb.


Törölj le minden olyan programot a gépről, amit nem használsz, és futtass le egy kémprogram keresőt (pl hitmanpro)

2015. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg persze törölj minden adatot (gyorsítótár, süti, előzmény, stb) a böngésződből.
2015. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. ápr. 26. 22:08
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan, nem kell mindent letörölni a gépről, az nem oldja meg a problémát.


Chrome-ban: Jobb oldalt felül a 3 vízszintes vonal --> Beállítások, Kereső-nél válaszd a Google-t.

2015. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Firefoxnál lecserélték az alapértelmezett keresőt a Google-ról a Yahoo-ra:

[link]

[link]


Megváltoztatható az alapértelmezett kereső:

[link]

2015. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
malwarebytes
2015. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem a google van beállítva keresőmotornak és akkor is a yahoo-t dobja kezdőlapnak is meg, ha új oldalt nyitok akkor is.

Engem is nagyon idegesít. Nálam tuti, hogy nem programmal került fel, mert mindig kiveszem a pipát az ilyen szaroknál, hogy nekem ne rakjon fel semmiféle toolbart se meg egyebeket..

Tegnap letöröltem a mozillát is meg a chrome-ot is, aztán visszatettem csak a chrome-ot és jó volt.. ma reggelre megint ez a szájbak*rt yahoo fogadott, amikor megnyitottam a chrome-ot -.-

2015. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A keresőmotor és a kezdőlap nem ugyanaz, azt külön kell beállítani.
2015. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fejlemény: kb 2-3 hétig "boldogított" a yahoo, aztán úgy ahogy jött, eltűnt. Megnyitottam egy új lapot és a google jött fel.

Nem csináltam egyébként tényleg semmit, hogy eltűnjön.

Köszi a válaszokat!

Úgy tűnik, hogy akkor nem egyedi volt a probléma.

2015. máj. 2. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!