Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom kideríteni, hogy...

Hogy tudom kideríteni, hogy mi a hiba (szolgáltató, modem, router, usb wifi adapter, driver, stb. ), mitől lett lassú a net?

Figyelt kérdés
Nemrég frissítettem az illesztőprogramot a az Ethernet-vezérlőhöz, ez lenne a probléma? Egyik napról a másikra hirtelen ötödére csökkent a sávszélességem, legalábbis a maximum letöltési sebesség igen. 10 megás netem van és max. 250 Kb/s-el tölt. Drivereket mindent frissítettem, az összest amit talált a Driver Booster (ezt használom már jóideje). Hogy tudom tesztelni, hogy hol a hiba? Szedjem szét a modemet/routert, kössek ki és vissza mindent?

2015. ápr. 27. 15:43
 1/1 anonim válasza:
Először is próbálkozz egy olyan géppel ami jól működik! Ezt azért mondom mert az ilyen Driver Booster, Pc Speed Up meg az ilyen hasonló izék általában azt szedik le amit nem kellene (kártevőket),futtass le egy Malwarbytes programot biztosan talál oda nem illő dolgokat!
2015. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!