Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom megnézni az eddigi...

Hol tudom megnézni az eddigi összes forgalomba került VGA (D-sub) csatlakozós videokártyát?

Figyelt kérdés
Hasonló oldalt keresek mint az Árukereső, csak olyan GPU-kal, amik már nincsenek kereskedelmi forgalomban, ill. nem gyártják őket (tehát régebbi kártyák).

2015. ápr. 27. 18:35
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van ilyen oldal, amin ilyen részletes kimutatások lennének.

Másrészről bármilyen ma gyártott videokártára ráköthetsz D-SUB -os megjelenítőket, egy egyszerű pár száz forintos DVI--D-SUB átalakítóval. Így nem értem mi szükséged erre.

2015. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, gondolkoztam az adapteren is, de vannak lehetetlen kábelek és adapterek, egyszer-kétszer már beleszaladtam a hibába...

Tehát DVI->VGA adapternél van kép minőségromlás?


Egyébként itt le tudom szűkíteni a kört:

[link]

2015. ápr. 27. 19:07
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Az én tapasztalataim szerint nincs minőség romlás. Egy régebbi gépem videokártyáján kontakt hibás volt a natív D-SUB csatlakozó, sehogy se tudtam megcsinálni. Átalakítóval ugyan olyan képet adott, mint korábban.
2015. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez esetben kibékülök vele.
2015. ápr. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!