Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Facebookon, hogy bizonyos emberek ne lássák, milyen oldalakat és képeket kedvelek?

Figyelt kérdés
Szüleim folyton számonkérik tőlem, hogy milyen képeket és oldalakat kedvelek, mert megjelenik nekik hírfolyamon. Hogyan tudom beállítani, hogy ne adja ki nekik hírfolyamon ezeket, úgy, hogy nem tiltom le őket, és max. csak akkor láthassák, amikor rámennek az adatlapomra a kedvelt oldalak fülre (ezt úgysem szokták). SOS!

2015. ápr. 27. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj oda az oldaladon, ahol a kedveléseid vannak --> jobb oldalt kezelés fülre katt (kis ceruza vagy mi a jele) --> adatvédelmi beállítások --> Egyéni --> és szépen beírod azoknak a nevét, akiket nem szeretnéd hogy lássák, a "nekik nem látható" részhez:)


Sok sikert:)

2015. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 21. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!