Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet eltávolítani az...

Hogyan lehet eltávolítani az oursurfing.com vírust a gépemről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megpróbáltam a Sony Vegast letölteni a gépemre,de egész más jött le....

Szóval benyelt a gépem egy vírust "keresőt",amit semmiféleképpen nem tudok eltávolítani próbáltam már a vezérlőpultban is , az addclean-el is,de nem igen jött be ,ugyanis ezeket a tisztító programokat blokkolja egy (a szerintem oursurfinggel együtt jött KÍNAI szintén valami frissítő,tisztító program) az a bibi,hogy ügyebár nem tudok kínaiul,(abban sem vagyok biztos,hogy kínai,lehet japán,koreai isten tudja nekem krikszkraksz mindegyik....)Ha esetleg valaki találkozott hasonló szép kis ""keresővel"" hozzá tartozó kínai programmal akkor nagyon szépen megköszönném ,ha segítene.:)(Küldök egy-két képet,hogy még is miről van szó. )


[link]

[link]

[link]



2015. ápr. 30. 14:04
 1/10 belapus ***** válasza:
2015. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ThisIsMyName válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Sikerült végül eltüntetned?
2015. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
sziasztok,nekem sikerült ezzel a progival : [link]
2015. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ghades válasza:
Az első hozzászóló linkjében leírtakat ha végigcsinálod, sikerülni fog.
2015. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bebők krisz98 válasza:
ugyanez volt a problémám ezzel az eltéritő virussal az agyamra ment hogy mindig máshová dob át de sikerült eltávolitanom a virust valamilyen yac nevezetü viruskerső progival :)
2015. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 arpad55 válasza:

Indítsuk el a böngészőt.

2. Címsorba írd be: about:config

3. Cimsorba írd be ezt. oursurfing

a megjelenő sort állítsd vissza (jobb gomb visszaállítás )

2015. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a YAC egy ugyan ilyen kártékony program lehet elkezdtem telepíteni és olyanokat írt hogy pc speed up na már a pcspeed up nevű programról azt kell tudni hogy egy haszontalan pc "gyorsító" ami kémvírus kössz de én nem kérek ebből a YAC-ból
2015. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A Search.yac.mx jellemzően freeware és shareware programok segítségével terjed. Általában a YAC Software (Yet Another Cleaner), egy állítólagos antivírus telepítése után bukkan fel, de más ingyenes programok mellé csomagolva is terjesztik. Ha el szeretné kerülni az ilyen programokat, mindig figyeljen oda a freeware/shareware szoftverek telepítőire és utasítsa el a kezdőlapok megváltoztatását, a további programok telepítését, illetve a hasonló ajánlatokat. Ehhez az ’egyéni’/’haladó’ telepítési módot szükséges választani. Ha mégsem sikerült elkerülni a Search.yac.mx-et és megváltoztak a kezdőlapok vagy a keresőmotorok, az alábbi útmutatóval helyreállíthatja számítógépét.

[link]

2015. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
először is kapcsold ki a vifit mert a a virus a netről jön ! Menny a gépházba és töröld le ! Kapcsold be a vifit és vegyél meg egy virusírtót nem olyan drága !
2017. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
utolsó vagyok most néztem meg és ezt el kell vinni a szerelőhöz ez csak szerelő tudja eltávolitani de gondolom azóta sikerült már
2017. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!