Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyasvalaki, aki a...

Van itt olyasvalaki, aki a korlátlan email, és webböngészéssel mobilnetezik, és http tunnel-t, vagy pptp, vagy OpenVPN-t használ youtube videózásra?

Figyelt kérdés
Segítenél nekem kiépíteni? Akár itt, akár privátban. Köszönöm!

2015. ápr. 30. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

OpenVPN-t használtam egy időben :)

De mondjuk YouTube-ra, meg ilyen apró dolgokra elég a TOR böngésző is

2015. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OpenVPN-el működött gyönyörűen? 3G volt a szűk keresztmetszet? (Ha pl min 10 Mb-es volt a kimenő ág)
2015. máj. 5. 06:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ingyeneset használtam, nem volt problémám a sebességgel, de persze nem letöltögetésre való.

Mint azt mondtam is, ha tényleg csak levelezésre, youtube nézésre kell akkor egyszerűbb a 'TOR Böngésző' amit be tudsz állítani egy országra, ugyan az mint egy VPN, de ez csak a böngészőn belüli forgalmat használja úgy.

2015. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én OpenVPN-t használok! Miben tudok segíteni?

Van egy Prémium előfizetésem egy Magyar VPN szolgáltatónál.

2015. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Arról lenne szó, hogy van a T-mobilnak a korlátlan email, és webböngészés csomagja. Ez kinkrétan korlátlan adatfolyamot biztosít, a 80-as porton. A helyzet egyszerű: ha van egy alagút kapcsolat (tunnel, vpn) ami a 80as portot használja, akkor ezen a porton keresztűl bármilyen információ korlátlanul be, és vissza tudna áramlani a nyílt netre. Ez az elmélet, amit gyakorlatban ki szeretnék próbálni (mielőtt elkötelezném magam egy vpn szolgáltatónál, viszont Tomato-s routerrel lehet OpenVPN szervert létrehozni, csak azt nem tudom hogy kell legenerálni a kulcsokat bele.

Tudnál nekem segíteni? Legjobb lenne egy személyes találkozás, amikor is adnék egy sim kártyát, betennéd a telefonodba, felcsatlakoznál, és akkor látnánk, hogy a youtube hasít-e.

2015. máj. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!