Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steam vásárlás hétvégén?

Steam vásárlás hétvégén?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha steamen ma, vasárnap szeretnék vásárolni, megoldható lenne-e? OTP-nél vagyok, és ugye csak munkanapokon lehet utalni stb... Tehát feltölteni tudnék-e egyáltalán a steam accomra pénzt?

2015. máj. 3. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az, ha kérsz egy maestro kártyát, az utalás sokáig tart, és ahogy írtad csak hétköznap lehet(habár abban sem vagyok biztos, hogy utalással lehet egyáltalán steamen vásárolni - nem néztem utána, csak nem hangzik valószínűnek).
2015. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van maestro kártyám, ugye steamen úgy kell vásárolni hogy megadom az adataimat, bankkártyaadatokat stb, és onnan vonja le.. azért nem tudom, hogy ez hétvégén lehetséges-e vagy sem :/
2015. máj. 3. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Paypal lehet megoldás, ha annak egyenlegét előre feltöltöd akkor onnan bármikor utalhatsz. Vagy marad a Steam egyenleg és valamennyi pénzt állandóan letétben tartasz rajta ilyen esetekre.
2015. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! PayPalal akartam, csak nincs még paypalom és annak is ugye pár munkanap az átfutási ideje míg elkezdem, összepárosítom a kártyát stb... azt se tudnám ma megoldani. De köszönöm, ment a +.
2015. máj. 3. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahh, ebben az esetben nincs gond, maestroval bármikor tudsz fizetni, és azonnal megérkezik a pénz.
2015. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, ahogy látom, az első 2 válaszoló jó sokat vásárolt steamen... Utalni nem lehet, szóval az nem is lehetőség. De ha megadod a kártyád adatait vásárláskor Steamen, akkor az 7/24-ben használható fizetésre. A PayPal is ugyanezt csinálja, csak akkor elég steamen egy e-mail címet és jelszót megadni. Röviden: bármikor vásárolhatsz Steamen.
2015. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tengor ***** válasza:

Akkor tisztázzuk: Maestro kártyával nem tudsz a Steamen vásárolni. Se hétközben, se hétvégén.

Master Carddal és Visával tudsz bármikor.

PayPallal bármikor tudsz utalni, ha a PP-n van összeg.

A bank utalások, csak bank napokon teljesülnek (tehát hétvégén nem), viszont ez nem is gond, mert a Steamre nem tudsz pénzt utalni a bankon keresztül.

2015. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem utalásról beszél a kérdező, hanem kártyás vásárlásról, csak ezt nem tette egyértelművé. Ugyanúgy megérkezik a pénz kb. 2 másodpercen belül, mint hétköznap. A rendszert nem állítják le hétvégére, a szilíciumnak nem kell szabadnap.
2015. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor már a PayPalt is tisztázzuk kicsit:

- a kártyádat bármikor hozzá kötheted, 7/24

- a kártyáról tehetsz pénzt a paypalra, de csak utalással (hétközben)

- akkor is fizethetsz paypallal, ha nincs rajta pénz, ekkor a csatolt kártyáról veszi le a pénzt. bármikor, 7/24-ben megy.

2015. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tehát ha most paypal-al összepárosítom az OTP bankkártyám, pár perc múlva tudok vele másnak e-mail címre pl. pénzt küldeni? Mert hardverapron láttam egy hirdetést 2500ért CS:GO-t, és így olcsóbb lenne mint steamen, giftkén küldi az illető, és paypalon kell az e-mail címére küldeni az összeget.
2015. máj. 3. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!