Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá valamilyen mód, hogy...

Van rá valamilyen mód, hogy freemail felhasználónevemre rájöjjek?

Figyelt kérdés

Ma hoztam létre, de amilyen szerencsétlen vagyok, már el is felejtettem, létrehozásakor pedig nem mentette el a chrome.

Ha esetleg valahol meg lehet nézni a felhasználónevek listáját, vagy az újonnan regisztráltakat, az segítene.

Mindössze 1 levelet küldtem el róla és várom a választ, úgyhogy nem lenne rossz belépni...



2015. máj. 3. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Regressziós hipnózis vagy Cavinton.
2015. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drone007 ***** válasza:

Indíts egy regisztrációt, és a felhasználónévnél próbáld eltalálni a már megadot neved első betűjét. Ha szerencséd van, a Chrome eltárolta a form adatokat, és feldobja a már egyszer megadott felhasználónevet javaslatként.


A másik megoldás, hogy a böngészési előzmények között szétnézel (Ctrl+H) hátha ott lesz a freemail (bár ez nem garancia), és lehet hogy a freemail oldal fejlécében benne volt az email címed, amiből kiderül mi volt a felhasználóneved.


Témán kívül: mélységesen ledöbbent, hogy valaki még használja a freemailt.

2015. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezeket már mind próbáltam, de egyik sem jött be sajnos.

Egyébként alaphelyzetben gmailos vagyok, csak hirtelen csinálni kellett egyet és bepötyögtem a freemailt mielőtt átgondoltam volna, hogy mit is teszek. :)

2015. máj. 3. 22:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Éppen az érettségit írtam délelőtt, amikor hirtelen beugrott a felhasználónevem. Gyorsan felírtam a kezemre és jóra emlékeztem! :)
2015. máj. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!