Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok mondani olyan PC-s MMO...

Tudtok mondani olyan PC-s MMO RPG-t aminek normális karakter fejlesztési rendszere van?

Figyelt kérdés
Utálom hogy minden mmo-ban nem én dönthetem el hogy merre fejlődjön a karakter, hanem a programban meg van írva hogy x szinten mennyivel nőnek a statisztikái, milyen képességeket kap, melyik erősödik, és kész. Van olyan mmo rpg a piacon amelyik ad választást a játékosnak a tekintetben hogy melyik képessége fejlődjön?
2015. máj. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden MMO választást ad, nem értem mi a gond?
2015. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elder Scrolls Online-ban elég jól testre tudod szabni a képességeket/képzettségeket. És azok fejlődnek, amiket használsz játék közben.
2015. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten minden játék kötött. Az Archeage viszonylag még "szabad". Elég szabadon használhatóak a skill ágak, de megvan az a "Korlát", hogy amit nem használsz/használtál az nem fejlődik. Minden skill ág külön fejlődik ha használod (aktív amikor questet teljesítesz vagy laborpontot költesz). Viszont minden skill ágat kimaxolhatsz (csak egyszerre 3 aktív mindig). Annyiban is kötött, hogy más-más kasztoknak más-más elsődlegesen fontos tulajdonságai vannak. Egy közelharcos-tank karakter nem intelligenciára gyúr (mint egy ranged-caster). Minnél "magasabbra" jutsz, annál kisebb a szabadságod ha nagyot akarsz váltani. Egy nagyon nehezen elérhető felszerelés kombót hasonlóan erős más kasztosra lecserélni se nem könnyű, se nem olcsó. Kisebb szintre könnyű az átállás. (A szinten itt nem a karakterszintet, hanem a felszerelés minőségi és craft/drop szintjét értem).


Összegezve: próbáljad ki az Archeage-t! Van benne sok lehetőség, de lehet sok dolog ami elriaszt majd. Menet közben elválik. "ingyenes", azaz p2w valamennyire. Sok időt ki tudsz váltani valós pénzzel. Ingyenesen is nagyon jól játszható. Ha meg nem költesz sokat, csak egy egyszeri patront, akkor is elég jól elboldogulsz vele. Simán kijátszható minden új hónapra a következő patronra való.

2015. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!