Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube miatt miért omlik...

A youtube miatt miért omlik össze a weboldal?

Figyelt kérdés

Körülbelül Szerda ota a Opera Beta-n vagyok ez a kedvencem ez sokkal gyorsabb szerintem a Google Chromenal de emiatt ne irjatok ,hogy azért mert az a jobb...

Szoval akár facebookon vagy valahol ahol youtube link van elinditom 5-10mp mulva a weboldal összeomlott -.-'''

Miért van ez?

A google chromba nincsen ez de az Opera Beta-ban igen



2015. máj. 8. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert Beta.
2015. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 donfetibo ***** válasza:

Tedd fel a rendes verziót az Operából, kapcsold be az Opera Turbo funkciót a bővítményeknél nézzél körül, hogy nem-e tetted fel a Magic Action for Youtube meg ehhez hasonló bar...ságokat és nem lesz vele gond, én is ezt használom ADBlockkal és semmi gondom nincs vele se reklám se semmi felesleges dolog és szerintem is jobb mind a másik kettő!!!

Amúgy csak a Youtubenál omlik össze vagy minden ami hanggal kapcsolatos?☺☻

2015. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!