Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék a gépemen 2 ip...

Hogyan tudnék a gépemen 2 ip címet kreálni? Van egy oldal es azon eretnék egyikről a másikra pontot átadni. Chromeon Proxyt cseréltem (ZenMate) kiegészítő. Másik böngészőt is nyitottam, de mégsis érzékeli a rendszer.

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:

helyesirasert bocs..telorol irok :).

Egy multiplayer jatek oldal. ha a proxy cim nem azonos mi az amiert megis tudja a rendszer? A regisztralt nevek proxy cime is mind mas... nem ertem mi a baj.

2015. máj. 8. 22:54
 2/3 anonim válasza:
Általában van egy szolgáltatód, akitől kapsz egy ip-t amit a [link] -on meg is tudsz nézni. Általában a szolgáltatók adnak (mostanában már) router modemet, ami egy belső hálózatot hoz létre az otthoni számítógépek és telefonok, tabletek között. Általában ezek 192.168.-valamivel kezdődnek, természetesen ezt lehet módosítani de felesleges. Tehát az összes géped azt az egyetlen ip-t fogja használni, amit a szolgáltatótól kapsz, kivéve, ha proxival kikerülöd az egészet. Azzal lehet trükközni ezek szerint nem jól csináltad. Bár én a helyedben nem ezzel folgalkoznék hanem belemélyednék az SQL injection rejtelmeibe, hátha könnyen törhető az oldal egész jó kis trükkök vannak hajrá ;)
2015. máj. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem a sütikkel van baj :) Hiaba mas a proxy sztem azt torlom es ugy.. koszi a valaszt de torni nem akarok xD hehe:) Ha proxy mas akkor csak sutivel lesz a gond,nem?:)
2015. máj. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!