Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Telekom, mint Magyarország...

A Telekom, mint Magyarország legnagyobb szolgáltatója hogy engedhet meg magának ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Mindenki csak panaszkodik rájuk. Az ismerőseim is.

Az én történetem:

Az internet már elég régóta tőlük volt, de szerettem volna a tévét is átvinni. Megrendeltem, de még 1 hét után sem jöttek bekötni. Felhívtam őket, és azt mondták hogy én nem rendeltem meg tőlük semmit. A rendszerben sem volt semmi sem. Jó, akkor rendeljük meg még egyszer. Rá 5 napra elment az internet. Felhívtam őket, és azt mondták hogy az internet szolgáltatás 5 napja lemondásra került. És természetesen a TV szolgáltatás rendelésem megint eltűnt. Helyette kikapcsolták a netet.

Vissza akartam kapcsoltatni, de olyat nem lehet csak 1 hónap után.

Most itt vagyok internet meg tévé nélkül, és csak 1 hónap múlva kötethetem vissza. A telefonom lévő 500 MB-ot használom.

Mégis hogy lehet egy ilyen nagy vállalat ennyire szerencsétlen? Vagy csak velem szívóznak?



2015. máj. 9. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már bocs, de csak szimplán te vagy szerencsétlen. Ha lemondasz, vagy rendelsz valamit, annak visszakereshető nyomának kell lenni, mert ez nem olyan dolog, hogy "hát jó van megrendelem, lesz, ami lesz, úgy se kell érte fizetni". Maguktól nem kapcsolhatják le a netet.


Szóval gondolkozz el azon, hogy mit csináltál, ha pedig 100%-ban értelmes embernek tartod magadat, akkor menj el hozzájuk személyesen, és mondd meg, hogy te addig onnan el nem mész, amíg vissza nem keresik azt az okot, kérést, stb., amiért kikapcsolták az internetedet. Ennyi.

2015. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hétfőn bemegyek, de akkor is bosszantó. Én nem kértem hogy kapcsolják ki a netet. Nem is értem ezt az egészet.

Eddig soha nem volt velük gondom, de aztán megrendelek tőlük egy plusz szolgáltatást, amivel többet is fogok nekik fizetni, aztán minden a feje tetejére áll.

2015. máj. 9. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondom: ők ok nélkül semmit nem csinálnak.

Ha valamiért kikapcsolták a netet, ahhoz kell valami alátámasztható bizonyíték, hogy mi okból történt ez, különben fel is jelentheted őket olyan indokkal, hogy neked a munkádhoz 0-24 szükség van internetre, és nem tudtad ezt a munkát megfelelően ellátni, ezért anyagi kártérítést követelsz, mert az ő hanyagságukból adódóan neked kiesésed volt.

2015. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben elérhető a lakhelyeden, fizzes elő a Digikábelre és Digi netre.
2015. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!