Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek olyan gameplay-es...

Ismertek olyan gameplay-es youtuber-t, aki most olyan mint régen Pewdiepie volt?

Figyelt kérdés
régebben még én voltam az egyik legnagyobb Pewdiepie rajongó, már majdnem mióta csak elkezdte a videózást. de sajnos már 1-2 éve eléggé megváltozott, és a régen őszinte, és tényleg vicces videóiból mára már csak ilyen megjátszott és erőltetett lett az egész. de gondolom az emberek az ilyen erőltettet és személytelen rövid videókra buknak, amik többnyire már nem is gameplay-ek, mert ugye pont mióta megváltozott lett ilyen sok feliratkozója. próbálom most őt helyettesíteni, olyan youtube-ost találni, aki olyan mint a régi Pewdiepie. Markipliert kezdem el most komolyabban nézni, de ő nem igazán olyan...

2015. máj. 9. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen 40 perces videói vannak, és kb akármelyik amelyiket láttam arról szólt, hogy visított mint egy 8 éves kislány. 40 perc miért rövid? Viccesnek tényleg nem vicces, de hogy régen az lett volna..
2015. máj. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ferenczi Dancsi válasza:
Csix Life. Újak, de jók. :D
2015. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tudom már régi a kérdés de Markiplier Five night's at freddy's vagy más horror videóit megnézhetnéd azok szerintem tökéletesek :D

Vagy ha magyart akarsz Bturbo Outlast bár Bturbo most is elemében van

És mielőtt elfelejteném Szefi :3

2016. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ooooh, hát szefiii:D őt nagyon bírom:DD a többit akkor meg lecsekkolom:D köszi a választ!^^
2016. jan. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!