Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért olyan nagy szám ez a...

Miért olyan nagy szám ez a "Bözsi nénis" videó?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim mostanában folyton azt mondogatják, hogy "Bözsinéni". Mikor kérdeztem tőlük, hogy miről van szó, mutattak egy videót, amiben egy dagadt gyerek 2 kakassal a kezében teli torokból ordibál egy ház előtt, hogy "Bözsi néni, jónapooot" Aki nem tudná, erről a videóról van szó: https://www.youtube.com/watch?v=IGCmYEonIZk

Ahogy láttam már rengeteg megtekintése van, és egy csomó mixet csináltak belőle. Nem tudom, hogy csak én vagyok ennyire maradi, de nekem csak ilyen egyszer nézhetős kategória volt, nem is igazán vicces.

Miért kapták fel ennyire ezt a videót???



2015. máj. 11. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

mert emberek vagyunk.... és az embereknek ez az idióta szokása van hogy ami lehet az.....


kb. mint az első!! meg ilyenek


szerintem nekik az tetszik hogy ordít mint a nem tudom mi hogy b. n.(ráadásul elég sokáig, egy "normális" ember már rég ott hagyta volt, hogy majd másnap visszamegy inkább stb.), vagy lehet hogy az tetszett nekik hogy dobd be a kertbe, nem lehet még nem fizetett

2015. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért vicces, mert roma gyerek szerepel ebbe is...
2015. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%
Én olyan választ kaptam erre, hogy mert csak a falusi parasztok kiabálnak így, és a nagyvárosi menő kölyköknek ez marha vicces. Nos, lehet, hogy PanelLackóékhoz egy csengetéssel bejutsz, de próbálj meg a KertvárosiJózsiékhoz, ha nem szereltek csengőt...
2015. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
60%
Mert az ország nagy része büdös proli. Az is aki meg nézi, az is aki csinálja. És ezekből a prolikból celebet kell csinálni. Ez az ország színvonala.
2015. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!