Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok belepni facebookra?

Hogyan tudok belepni facebookra?

Figyelt kérdés
Üdv! a kérdésem konkréten az, hogy kizártam magam a facebookombol. 2hete megváltoztattam a jelszavamat de nagyon sok jelszót nem engedett használni, így megadtam egyet, de nem emlékszem már mi volt az a sok közül. próbálgattam belépni, de nem jut eszembe sajnos mert csak telefonról használom ott meg ugye nem kell minden nap ki be jelentkezni. pár hete is ugy változtattam meg, hogy új sms-t kértem és küldtek egy linket és egy kódot is, de most nem engedi az új sms-t csak az email címemet dobja fel, hogy arra kaphatok új jelszót. viszont a rége emailem van megadva amihez már nem férek hozzá. az emailt megváltoztatni se tudom, mert ahoz is fb jelszó kell. valaki tud segíteni a problémámon? előre is köszönöm.

2015. máj. 11. 21:59
 1/1 anonim válasza:
új fb
2015. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!