Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a routerem...

Akomata kérdése:

Nem tudok belépni a routerem beállitásaiba, mert nem tudom a felhasználonevem, és jelszavam. Hol tudom ezt megnézni? A router alján nincs ott egyik sem, csak P/N, Mac adress, Serial number, amelyek nem tudom mik.

Figyelt kérdés
Megköszönném ha valaki tudna segiteni.

#router #Router jelszo #router felhasználonév
2015. máj. 12. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A router neve?
2015. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ez már a második ilyen kérdésed egy órán belül, egy nem felelt volna meg a célnak?
2015. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mert hiába van meg, ha nem tudok belépni :) Első kommentelő a felhasználonevemre vagy kiváncsi, vagy a szolgáltatóra, mert az T-home.
2015. máj. 12. 11:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első kérdésednél is feltehetted volna azt a kérdést is. A router neve érdekel. Rá van írva.
2015. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tengor ***** válasza:
Miért akarnál belépni a routerbe, ha olyan alap fogalommal, mint MAC cím nem vagy tisztában? Mi dolgod lehet ott?
2015. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Telekomos HGW-t használsz?

Ha igen akkor mi ennek a HGW-nek PONTOS típusa? A hátuljára/aljára/oldalára biztos rá van írva.

2015. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pirelli DRG A225G
2015. máj. 12. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:

IP cím: 192.168.1.254

Felhasználónév: 3play

Jelszó: 3play

2015. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz csinálni a routerben ? mert kíváncsi vagyok!
2015. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már tudom


[link] A link segítség



És a kérdésed: hogy ne pontozz le senkit feleslegesen!



(*Akomata nevű felhasználó kérdése:


A wifi jelszavam szeretném megváltoztatni, nem sikerül. Amikor be irom a keresősávba az ip cimem nem hoz be semmit. Mi lehet a probléma?

Az ip cimem helyesen irtam be, kimásoltam. De azt irja, hogy ez a weboldal nem érhető el.)**

2015. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!