Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék internetet...

Hogyan tudnék internetet beköttetni ide?

Figyelt kérdés
Nyaraló övezetben van a ház kb. 3km-re a belvárostól. Kábel, adsl nincs kiépítve, a radios netre pedig azt mondták nem fog működni ilyen tavolságból mert nem lehet rálátni valami toronyra. Nem a világ végére költöztem, érdekelne, hogy a mobilneten kívül lehet e valami más megoldást találni. Köszönöm
2015. máj. 12. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Műholdas net, de akkor már inkább mobilnet.

Egyébként nyaraló övezetbe csak kéne lennie valamilyen szolgáltatónak.

Az utcán az oszlopokon nem látsz valami kábelt ( az áramon kívül ) ?

2015. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nézegetten de azon kívül semmi nincs felfúrva az oszlopokra. Elég hihetetlen a szituáció de tényleg nem tudnak kivitelezni szinte semmit. Mobilnetet nem szeretnék, kényszermegoldásnak jó csak, a muholdas pedig draga.
2015. máj. 12. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Az LTE miért nem jó?
2015. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit stick-be lehet kapni direkt pc-hez, nem korlatlan mobilrol pedig nem nézik jó szemmel ha túl sokat osztok meg. A 3g mobilról osztva nekem nagyon vacak volt, az lte nem tudom mennyivel lenne másabb.
2015. máj. 12. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:

"az lte nem tudom mennyivel lenne másabb."


Sebességben, válaszidőben és megbízhatóságban sokkal jobb lenne.

Csak sajnos az LTE csomagok sem korlátlanok. Ami mobilnetnél végül is teljesen érhető.

2-3 vad torrentező aztán az adott cellában már SMS-t sem lehetne küldeni.

2015. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az LTE elég gyors ahhoz is, hogy megoszd, ha veszel hozzá valami normális routert. Az mit jelent, hogy nem nézik jó szemmel, ha megosztasz? Mit osztasz meg és ki nem nézi jó szemmel?
2015. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A upc-nél korlátlan a mobilnet de csak arra az adatra amit mobilon használsz fel. Ha modemnek használom és gépről netezek, akkor gondolom előbb utóbb szólni fognak.
2015. máj. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!