Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el az internetem...

Miért megy el az internetem 2-3 óránként?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja,hogy az internet el megy az egész lakásban.Routerem van.Nem tudom mi lehet a gond már olvastam más topikokat és állítólag állandó ip-t kellene beállítani.Csakhogy ez ott ahol a routert lehet beállítani azon az oldalon nem található semmi ilyeféle opció.Csakis PPPoE.Illetve régebben megpróbáltam átállítani de valami olyasmit írt ki,hogy "WAN 1 is the same with LAN 1" és nem sikerült beállítani.Így hát reseteltem az egész routert hátha az megoldja a problémát.1 órába nem telt bele és ismét elment a net.Általában egy 5 perc erejéig szokott elmenni.Már nem tudom mit tegyek kérem aki tud az segítsen.Remélem sikerült ebből a betűrengetegből kigobozni valamit és tudni fogják néhányan,hogy mi lehet a gond.És még annyi a végére,hogy a routerem típusa: DLINK GO-RT-N150 és csak egy számítógép van a wi-fihez csatlakoztatva és 4 mobil.A válaszokat és a segítségeket előre is szívből köszönöm!

2015. máj. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A fix IP-nek ehhez semmi köze. Próbáld ki router nélkül, egy gépet közvetlenül a modemre kötve. Ha úgy is elmegy, akkor a szolgáltató hibája, és panaszkodj.


Ha úgy jó, akkor a hibát a routerben kell keresni. Ha csak a wifi kapcsolat megy el, és a kábeles nem, akkor másik csatornát kell megnézni, talán a szomszédok zavarnak. Ha minden elmegy, akkor meg érdemes kicserélni valami normálisabbra.

2015. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden elmegy majd azért még kutakodok és ha nem találok megoldást lehet beújítok egy új routert.
2015. máj. 13. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
upc-s vagY?
2015. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Digi.
2015. máj. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!