Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A torrentezés mennyire veszélyes?

Bozis kérdése:

A torrentezés mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Sok olyat olvastam hogy a torrent után küldték a számlát és ha nem fizeted be akkor bíróság elé viszik az ügyet. Leginkább játékot akarok leszedni. honnan tudhatom hogy ennél a torrentnél nem jön majd számla?

2015. máj. 13. 18:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Így van, de 1-2 millió embert nem lehet beperelni mert seedel, erre senkinek nincs kapacitása. A végfelhasználókra ezért nem is mennek, azt szokták "zaklatni" aki oldalt üzemeltet vagy szervert bérel, mert ott a nevéhez köthető a tartalom.


Másik megközelítésből pedig nem lehet könnyen lebuktatni a letöltőket, egy jól védett oldal titkosít minden adatot és akkor sem nyerhető ki belőle információ ha lefoglalják a szervert (és ugye a torrentoldal semmilyen jogsértő tartalmat nem tárol, minden a felhasználó gépén van).

2015. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
hali.engem is erdekel h mit szabad es mit nem. nemetben vagyok es eredeti windowsom van..merjek evagy ne?? haveromat itt kint meghuztak 700euroval.egy telyes albumot letoltottes volt benne 2zeneszam amit nem lett volna szabad letoltenie es ezert b...tak meg
2015. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az szerintem hülyeség hogy nem fejthető vissza mert úgy le tudják nyomozni ki éa honnan volt mint a pinty :)) ha azt akarod elérni h senki ne lássa még a szolgáltatód se hogy hol jársz és miket nézel akkor arra is van egy program :)) nah és azt tényleg lehetetlen visszafejteni :)
2015. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy lásd a peereket, neked is csatlakoznod kell. Ha csatlakozol és letöltesz akkor felfelé is töltened kell, amivel megvalósítod a tiltott cselekményt. A cél nem szentesítheti az eszközt ilyen esetben, a bűnt megelőzni bűnnel nem lehet, legalábbis nem etikus.
2015. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 P.O.C. ***** válasza:

"A torrentezés mennyire veszélyes?"


Erről egy kockafejek epizód ugrott be. :D :D


https://www.youtube.com/watch?v=0S_fEcSTc58


Ezek szerintem nem teljesen veszélytelen! XD

2015. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!