Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speedtest mennyire mér reálisat?

Csaba1123 kérdése:

Speedtest mennyire mér reálisat?

Figyelt kérdés
pár napja egy olyan problémával küszködök, hogy nagyot csökkent az internet sebesség, pár hete még 53mb/s letöltést és 32 mb/s feltöltést mutatott a speedtest most meg 11mb/s letöltést és 13mb/s feltöltést, akar hányszor próbálom max 18mb megy fel és amint eléri azt esik vissza. Mitől lehet ? torrentel töltöttem 4mb/s.

#speedtest #lassú internet.
2015. máj. 13. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítsad le a seedet és ugy mérd
2015. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van hogy csak a garantált sebességet adja meg a szolgáltató (jobb esetben) De ezenkívül ezernyi oka lehet ennek


Ha többen is használják a netet akkor meg nem csoda ha lassul.De 10 mb-nak bőven elégnek kellene hogy legyen egy családnak

2015. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Le van állítva minden használna az internetet, próbáltam mar újra indítottam a gépet és ugyan ezt méri.


Tudom, hogy elég a 10mb de kicsit idegesítő, hogy pár hete még 50+mb volt most meg 10mb és a bérlet ára ugyan annyi

2015. máj. 13. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
routeren keresztül vagy direktben is?
2015. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez van,először elhúzzák a mézes madzagot (100 mb-os net csomag) aztán jó ha kapsz belőle 20-at és ezért nem is reklamálhatsz mert a garantáltat viszont eléri
2015. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont a G-s wifi határa. Nem lehet, hogy wifin vagy, és állítottál valamit a routeren, amitől G-s szintre esett vissza a kapcsolat?
2015. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem állítottam semmit, amugy routerböl kábellal csatlakozok nem wifiröl.
2015. máj. 13. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg router nélkül is.
2015. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak routerel működik a net. arra volt beállítva. párszor felugrik 20mb és azutan vissza is esik 12 13 mb re az mitől ?
2015. máj. 13. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Helló! Szerintem nem azzal lehet a gond, hogy futna valami a háttérben, én is töltöttem le/fel torrentet, interneteztem miközben lefuttattam egy tesztet és nekem annyi jött ki sebességnek amennyi elő van fizetve. [link]

A legegyszerűbb ha bemész a szolgáltatóhoz és megkérdezed mi lehet a gond.

2015. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!