Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a Nepálos sz*rság a...

Mi ez a Nepálos sz*rság a facebook-on?

Figyelt kérdés

Már egy csomó ismerősömről kiírta, hogy biztonságban vannak/voltak.

Mire jó ez? Megint valami körlevél-szerűség (ha lájkolod, akkor neked is ki kell tenni)?



2015. máj. 14. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Küldjek egy cicás gifet, hogy megnyugtasson?
2015. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy újabb lépés a világuralom (facebook-központúság) felé.

Van, ahol ez működőképes és hasznos dolog, de ez minket Európa közepén úgy általánosságban nem fog érinteni.

2015. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok unatkozó ember... amúgy hasznos funkció, hiszen meg tudod jelölni a nepáli ismerőseidet, így el tudod ez által mondani másoknak, hogy jól van a katasztrófa után. Ami megnyugtató tud lenni bizonyos embereknek, nekem is van ott ismerősöm, bár nem innen tudtam meg, hogy jól van. Van haszna, csak egyesek unaloműzésből használják.


Ki lehet kapcsolni az értesítést, én is így tettem.

2015. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nepálban földrengés volt, és ilyenkor emberek megsérülnek meg eltűnnek a romok alatt, ilyenek. Aki ott tartózkodott akkor, az így jelezheti az ismerőseinek hogy biztonságban van. Csak hát a sok csökkent szellemi képességű hülye ebből poént csinálni.
2015. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy volt földrengés, de olyan emberek jelölik meg msgukat, akinek közük nincs Nepálhoz.
2015. máj. 15. 06:37
 6/6 Gyémántlány válasza:

Azért csinálják, mert hülyék.

Akinek egy kicsivel magasabb intelligenciája van a minimális, túléléshez szükségesnél, az átlátja, hogy ez a funkció a nepáli földrengés környékén tartózkodóknak lett kifejlesztve. Amikor sikerült szépen átgondolnia, hogy "jé, én nem is voltam Nepálban" akkor skippeli az egészet, és el van a dolog felejtve. Na, de van ám a többség, akinek ez az opció túl kézenfekvő, és logikus. Ők bejelölik, hogy túlélték, attól függetlenül, hogy több ezer kilométerre vannak a helyszíntől.

Az ő sikeres túlélésük bizonyítékait tapasztalhatod mostanság Facebookon. Ha neked is megjelenik a kérdés, annyit kell tenned, hogy nem foglalkozol vele. Ennyi :)

2015. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!