Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem fizeti vissza a...

Miért nem fizeti vissza a PayPal a vissza igényelt pénzem?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi, hogy egy játékhoz vettem pár dolgot, de nem tetszett, se a játék se az, amit a pénzemért kaptam. Fogtam magam és paypalon visszavontam a fizetésem, mivel még a határidőn belül voltam.

A paypal rendre visszavonta a pénzt, a játékos fiókomat pedig kitiltották úgy, ahogy volt.

Ez már önmagában is probléma, mert maga a játék ingyenes, de ez most nem számít.

Már eltelt vagy 1 hónap, de a bankszámlára még mindig nem érkezett vissza a pénz.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Elúszott a pénzem?

Hozzáteszem a fizetés visszavonása elvileg teljesen legális, és nem is a játékból való kitiltásom miatt írok, hanem a pénz miatt.



2015. máj. 14. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Időközben eszembe jutott, hogy valószínűleg idegességemben a bankkártyámat és az adataim töröltem a paypal rendszeréből, de magát a fiókomat nem.

Ha most újra megadom a bankkártya adataimat a paypal-nak akkor még várható, hogy visszakapom a pénzt?

2015. máj. 14. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha megadod a bankkártyád adatait akkor megkapod. Ha nem is automatikusan, akkor te utalod ki.
2015. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként időközben újra átolvastam minden beérkezett levelemet és találtam egy olyan részt, mely alapján újra "meg kell indokolnom" a döntésemet az eladóval szemben.

Azt írja menjek a Resolution Center-be és ott valahogy oldjam meg a problémámat, de több infót nem írt.

Mit csináljak, hova kattintsak, mit írjak?

Itt még sosem voltam eddig :-(

2015. máj. 14. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Hova kattints? Ide:

[link]


Ha visszakapsz penzt, akkor az a Paypal (PP) egyenlegeden fog megjelenni az osszeg. Ha te abbol KP-t akarsz latni, akkor bejelentkezel PPbe, kivalasztod, hogy withdraw, es elkuldod a bankodba az osszeget.

Ha kitorolted a PPbol a banki adataidat, akkor vagy visszateszed oket, vagy online vasarlassal es PP fizetessel el tudod kolteni a PP egyenlegeden levo penzt.

2015. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!