Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome - eltűntek...

Google Chrome - eltűntek youtube-ról a címek?

Figyelt kérdés

Pár napja hirtelen eltűntek a címek a videóknál, sőt a kommentelők nevei is. Ha ráhúzom az egeret, és kimásolom máshova, kiírja, tehát csak láthatatlan. Próbáltam már újratelepíteni párszor, de semmi. Neten is utánakerestem, de nem találtam hasonló esetet. Mi lehet a probléma?

Kép:

[link]



2015. máj. 15. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyennel még én se találkoztam. Viszont amit mostanában észrevettem hogy a videóknak a nevei meg egyéb más dolgoké más betűtípusúak szóval valami a betűkészlettel lesz sztem.
2015. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ayy, kösz! Rávezettél a megoldásra!

Ezt kellett bebiggyesztenem a chrome-nál a célhoz:

/high-dpi-support=1 /force-device-scale-factor=1


Kösz mégegyszer!

Link:

[link]

2015. máj. 15. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Leírnád pontosan hogyan kell?
2015. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megkeresed a Chrome ikonját - jobb klikk - tulajdonságok - parancsikon ablak - cél.

Itt a legvégére bemásolod ezt:

/high-dpi-support=1 /force-device-scale-factor=1

2015. máj. 17. 19:48
 5/6 anonim válasza:
Ahogy írtad az alapján megcsináltam de azt írja h " érvénytelen "
2015. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem a célhoz bemásolós variácó nem működött, viszont a reddit linken le volt irva egy másik megoldás, ki kell kapcsolni a directwrite-ot a chrome://flags/-nél [link]
2015. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!