Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi a Youtube,...

Kovács Denny Dániel kérdése:

Miért nem engedi a Youtube, hogy mások is lássak a videóimat? (Tovább lent)

Figyelt kérdés

Na szóval az a gond, hogy ugye töltök fel videókat youtubera, 1-1 számnak a magyar változatát ráégetett felirattal és ilyen szövegeket dob ki, hogy "Harmadik féltől származó tartalommal való egyezés."

Másoknál is látok magyar feliratos zenés videókat és azokkal semmi gond. Ki lehet ezt védeni valahogy? Miért van?



2015. máj. 15. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem minden zeneszám jogi helyzete egyforma. Az oldal nem engedi hogy a saját nevedben más tartalmát töltsd fel, és az aktuális jogi helyzet alapján letiltják, korlátozzák vagy akár szerzői jogsértés esetén engedik hogy a videód publikálható legyen. Ez az állapot is csak addig tart amíg nem változtatnak a jogvédett tartalom jogi helyzetén.


Kikerülni úgy tudod, hogy nem élsz vissza más műveivel. Az nem mentség, hogy bezzeg más is feltölti.

2015. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem másét töltöm fel, hanem a sajátomat.

A zenét leszedem MP3 formátumat, lefordítom az adott dalt, beidőzítem és szerkesztek rajta. Próbáltam az időből is levágni vagy hosszabítani rajta és úgy sem akarta.

2015. máj. 15. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
... :D
2015. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy letöltöd (vagy megveszed), még nem kapsz semmilyen jogosultságot, főleg nem a terjesztésre és az önkényes módosításra aminek célja a szabály kijátszása.
2015. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kattints arra a " Harmadik féltől származó....." mondatra. Ott fogod látni, hogy mi a kínja van a jutyubnak. Ha azt látod, hogy videód le van tiltva a következő országokban, és látsz kb 100 országot akkor csak törölni tudod a videódat, mert a kutya sem fogja látni. De ha csak pár ország van felsorolva akkor nincs nagy gáz. Én ezen az oldalon mindíg rá klikkelek a " Rendben, értem " ikonra oszt cső.
2015. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!