Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetet wifin keresztül...

Az internetet wifin keresztül fogom. Hogyan tudnám megosztani az internetem ha wifin keresztűl fogom és wifin keresztűl szeretném megosztani?

Figyelt kérdés

Egy ilyen eszközt használok ( [link]


Az internet ugye nem lan kábelon jön a számítógépbe hanem usb erősítőn keresztűl.

Sima usb routerrel nem fogtam a jelet csak ezzel. Azzal tisztában vagyok , hogy csak AP router jöhet szóba. Az lenne még a kérdésem hogy ha routeren van USB port ami ugye a 3G nek van és én beledugom ezt az usb erősítőt amivel jelenleg fogom a wifit ezt is fogja érzékelni ? Vagy esetleg valakinek van valami ötlete ? Máshogy sajnos nemtudom megoldani az internet megosztást. Ha az internet erősítő koax kábelét dugnám a router antenna helyére akkor sem lenne jó mert az antenna kb 10 m re van a routertől a háztetőn és soakt veszíteni a jelből. A legjobb az lenne , hogy amit most a gépbe dugok usb antennát azt a router usb porzjába dugom és az érzékeli. Remélem valaki tud segíteni .



2015. máj. 17. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Meg tudod osztani ha a laptopot használod AP-ként, hátránya hogy így mennie kell a laptopnak, ha másik gépről akarsz netezni. Vagy használhatsz valami hasonlót, ha képes fogni a jelet:


[link]

2015. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!