Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több mint egy éve jelentkeztem...

Több mint egy éve jelentkeztem a Google AdSense, de nem válaszolnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elérhetőséget sehol nem lehet találni. Újra jelentkezni nem tudok, mert valós névvel és címmel kell, amiből csak 1 van. Ha megnézem hogy áll a jelentkezésem, azt írja 2 héten belül munkatársuk feldolgozza, ez tart 2 éve, mit tegyek?
2010. febr. 25. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetett sürgős ha idáig vártál. De igazából írj a Google-nak, tudnak magyarul, majd válaszolnak. Mi mást tehetnél? A 2 év alatt írtál nekik vagy tán ez a nagyszerű ötlet magadtól nem jutott eszedbe?
2010. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 éve???

Nekem 1 óra alatt feldolgozták a jelentkezésemet.

2010. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használhatatlan választ, sajnos a Google-nak nem lehet írni, mert nincs elérhetőségük, csak FAQ! Illetve választhatsz, hogy milyen problémád van, de amint megmondod, hogy még nem dolgozták fel a jelentkezésedet, akkor nem engedi hogy írj bármit is, hanem kiírja hogy 2 hét alatt feldolgozzák! Nekem van ismerősöm a Google-nál de ő sem tudott segíteni, nem tudta megmondani, hogy ki intézi és kihez forduljak!
2010. jún. 19. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem érdeklődsz a magyar irodánál? Megpróbáltad egyáltalán?
2010. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!