Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a Gmail...

Mi a véleményetek a Gmail legújabb Inbox szolgáltatásáról?

Figyelt kérdés

inbox.google.com


Én méág csak most próbáltam ki, kicsit áttekinthetetlen így az elején, meg kell szokni de nem tűnik rossznak. Kérdés h nem fog ez is hamvába holni mint pl a Zümm vagy a Wave.

A telómon a google Naptár és a Keep alkalmazással együtt szerintem pedig jó kis kombó.


2015. máj. 21. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem látom sok értelmét, ugyanazt csinálja nagyrészt, amit a meglévő alkalmazás. Az emberek nem fognak tömegesen átszokni, hiszen az emberi természet olyan, hogy szeretünk a megszokott dolgokhoz ragaszkodni. Szerintem nem sokáig fog élni, amiben a "remek" marketing is szerepet játszik. (Bárki halott már a dologról a kérdés kiírása előtt? Én nem, pedig rendszeres gmail használó vagyok...)
2015. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!