Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrenteznék de nem tölt fel...

Torrenteznék de nem tölt fel cisco epc 3925 ip-s egység a modem és router egyben, nem tudok fel tölteni de miért nem?

Figyelt kérdés
Windows tűzfalas port átengedős módszeren már túl vagyok de mégis azt írja a utorrent hogy nem lehet kapcsolódni, letölteni tudok de fel nem. Ennek megoldásában kérnék tőletek segítséget :)

2015. máj. 21. 22:43
 1/8 Drone007 ***** válasza:

Ha jól tévedek ez egy UPC-s modem. Ha így van, akkor nem csodálom, hogy gondjaid vannak. Egyrészt a jupiszí évek óta 1Mbps-ben korlátozza a p2p kapcsolatot, másrészt a modemjeik többsége egy rakat szemét. Ismerősöm kéthavonta cserélteti a upc-vel, de azt mondja nem gond, mert ingyen hozzák-viszik. Mondjuk engem kicsit zavarna...

Ha nem upc, akkor bocs, én mindenesetre az ügyfélszolgálatot hívnám.

De persze lehet, hogy rosszul adtad meg a portot, vagy a port-range-t, ezért itt egy manual magyarul:

[link]

2015. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem upc :D Nekünk un.: kapos netünk van de a t-home-nak fizetjük a számlát ez a kaposnet inkább csak a tv(légvezeték) kábelét használja. Port nyitás egy kicsit macerás ezért még annyi hogy azt jó lenne tudnom melyik menü pont alatt tudom megcsinálni a cisco-n belül persze mert ebben anyi lehetőség van mint égen a csillag :)
2015. máj. 22. 00:36
 3/8 Drone007 ***** válasza:
Linkeltem a manual-t. 81. oldal.
2015. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen sajnos itt akadtam meg ugyanis a leírásban lévő menü igen csak eltér az enyémtől és ahhez sajnos nem értek.


[link]

2015. máj. 23. 23:03
 5/8 Drone007 ***** válasza:

Az internal és external port range-k egyezzenek meg, a protocol legyen "both" az IP-hez a saját géped IP-jét kell megadnod. Ezt nem árt fixálni MAC alapján a Setup->Lan setup->DHCP IP addresses résznél.

A port számét úgy tudod belőni, hogy beállítasz utorrentben egy port számot (5 jegyű szám többnyire), és ezt adod meg a router port range-nél.

Pl. beállítod utorrentben a 45362-t, akkor az external és internal port range-nél beállíthatsz 45362-45362 értéket, vagy akár 45000-46000 is. (Enable legyen pipálva)


Ennél többet már tényleg csak akkor tudnék segíteni, ha fognám a kis kezecskédet, és bíztatnálak... :)

2015. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm máris neki fekszem a beállítgatásnak :D Amúgy a vicc az egészben az hogy lap-top szervizem van és egy ilyen kis dolog meg akasztott :D
2015. máj. 26. 00:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvagyok a port nyitással is most zöld pipa van de még mindig ott a nat pmp hiba sajnos, windows tűzfalon engedélyeztem a portot ki és be is
2015. máj. 26. 00:43
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy újra indítás után tökéletesen működik a leirás amit küldtél tökéletes jár a pont :)

Köszönöm a segítséget :)

2015. máj. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!