Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a youtube és nem...

Letiltott a youtube és nem tudok belépni? [Infók lent]

Figyelt kérdés

Egyszer felraktam a BASSHUNTER új Albumábol egy számot a Youtubera és azóta letiltott és nem enged belépni ezt irja


Account disabled, please use a different email.

ez mit jelent ilyenkor mit tudok csinálni[K]


2010. febr. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogvédett tartalmakért letiltás jár, bár általában először csak figyelmeztetnek. Nézd meg a szabályzatot, és ha abban benne van, hogy figyelmeztetniük kell téged a letiltás előtt, és ez nem történt meg, akkor írj egy angol nyelvű levelet a supportnak (asszem nehéz őket elérni), hátha visszakapcsolják az accountot.
2010. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
figyelmeztettek és le is törölték A Jogvédett Tartalmat. Tehát akkor már nem állítják Vissza az Accountom?
2010. febr. 25. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 jogvédett videómat "szúrták ki", a harmadiknál tiltanak! Asszem, majd újra regizek, addig pedig a videóim átrakom a TVN-re, ott nem jártatják bele a szájukat! :D Aztán majd vigyázok, hogy a YouTube-ra ne rakjak jogsértő vidiket!
2010. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én paródiákat csinálok youtube-ra, és kb. 100 videómban vannak jogvédett dolgok, ezek közül 3-at tiltott le véglegesen, de nem tilt ki; vagy mert már 2 éve tag vagyok, vagy mert sok a nézettség, nem tudom.
2010. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hajdan raktam fel egy filmet, amit békén hagyott, ám 2 hónap után rájött hogy sért valami törvényt így letiltotta, és ez már a harmadik büntetésem lett így repültem.. köszöntem YouTube! :)
2012. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!