Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állíthatom vissza...

Csibehad kérdése:

Hogyan állíthatom vissza chrome-ban az eredeti könyvjelzőimet?

Figyelt kérdés

A chrome megnyitásakor volt egy üzenet, hogy "frissítettük a könyvjelzőit...."

Hát egy teljesen új formájú könyvtár nyílik most meg és esküszöm semmit nem találok benne. Évek óta volt egy kialakult formám, szisztémám, most csak topogok, tapogatok és nem értem miért szinkronizált a chrome, én nem kértem, és nem is léptem be a chrome fiókba!



2015. máj. 22. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:

és szerkeszteni sem tudom a könyvjelzőket. Egyszerűen nincs lehetőség arra, hogy átírjam a linket, vagy a nevet. Sőt, a mappát sem tudom átnevezni...

Vissza akarom kapni a régit könyvtáramat :(

2015. máj. 22. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A címsorba másold be:

chrome://flags/#enhanced-bookmarks-experiment

A sárgával kijelölt "A bővített könyvjelzők engedélyezése" sor alatt a lenyíló ablakban válaszd a "Kikapcsolva" opciót, majd indítsd újra a Chrome-ot.

2015. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

100 pont neked, vagy ezer :)

Visszakaptam a régi megszokott könyvtáramat ezzel az egy kattintással! Nagyon köszönöm a segítséget!

2015. máj. 24. 05:38
 4/4 A kérdező kommentje:

Monitorkép róla:

[link]

2015. máj. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!