Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen zenét tegyek a videómba...

Milyen zenét tegyek a videómba, hogy a youtube ne tiltsa le a hangsávot?

Figyelt kérdés

Szeretnék a videóimba beletenni zenéket, vagy zene részleteket.

Régebben készítettem videókat, akkor a teljes zenét beletettem és volt, amelyiknél a Sony letiltatta a hangsávot a youtube-val.

Most annyi a különbség, hogy nem az egész zenét szeretném beletenni, csak részletét, illetve beszélek, magyarázok is a videó alatt.

Szerintetek így is le fogja tiltani a hangsávot a youtube?



2015. máj. 23. 12:42
 1/3 anonim válasza:
Halihó! Nem vagyok nagy Youtube-er, de akkor tilthatják le a hangsávot, ha az sért valamilyen szerzői jogvédelmet. Ha jól tudom, a felhasznált zenék címeit, illetve szerzőit meg kell jelölnöd a videóid alatt.
2015. máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már annyira jó serverének ellenőrző funkciója, hogy kis részletnél is észreveszi a jogvédett tartalmat. Több variáció van, attól függ, hogy a tartalomtulajdonos mit ir elő. Pl. azt, hogy engedi a zenét, de hirdetések jelenhetnek meg, vagy nem használhatod bevéltelszerzésre. Vagy egyáltalán nem engedi, ez esetben a youtube leveszi a hangsávot. Vagy csak egyes országokban engedi, ekkor a youtube videok azokban nem láthatok, stb...Szóval töltsd fel a zenéket, aztán megkapod a pontos infot zenéidről, még fel is sorolja azokat (ha nincs probléma, akkor nem érkezik linkes értesítő a Videokezelődbe)

Ami biztos ut, próbálkozz ezzel:

[link]

2015. máj. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ne copyrightos zenéket (híresebb előadók számai)

írd be youtubeba h no copy right sounds, majd regisztrálj sound cloudra ahol ezeket ingyenesen le tudod tölteni

2015. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!