Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore hogyan lehet bejutni...

NCore hogyan lehet bejutni lassan féléve szeretnék de sehogy?

Figyelt kérdés
Esetleg nincs más torrent oldal?

2015. máj. 23. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

kérd meg egy haverod hogy hívjon meg

nekem is van meghívom de idegeneket nem hívok meg :)

2015. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekem nincs barátom akinek, lenne nCorja
2015. máj. 23. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
akk nem jutsz be
2015. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
36%
Van más is,de az Ncore a legjobb. Teracod, Lord stb... Ha van ismerősöd, aki Ncore tag, annak kifizetsz egy 3 havi prémium tagságot (4-5 000 ft azt hiszem) És akkor ő is jól jár, mert nem kell visszatöltenie a filmeket, és te is mert küldhet neked 50 pontért egy meghívót. Ennyi. Ha nem tudod hogy kinek van a környezetedben Ncore tagsága, akkor a Ncore facebook oldalon meg tudod nézni, feltéve, ha a fb-n fent vagy. Ennyi.
2015. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gábor_79 ***** válasza:
48%
Egy havi prémium előfizetés is elég, ami egy ezres. Én pont most váltottam egyet, mert volt pár csóka akinek kellett. Persze ismerem őket.
2015. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én itt, gyakorin kunyeráltam egyet
2015. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én itt adtam 2 embernek is, de teljesen feleslegesen. Mind a kettő belépett kb. 2× és utána törölték őket, mert utána eltűntek. Szóval ennyire éri meg...
2015. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

minden lúzer nCore meghívót kunyerál. Miért nem töltesz angol nyelvű filmeket, e-könyveket nemzetközi oldalakról?


Talán félsz, hogy esetleg megtanulnál angolul?


Én 1 év alatt középfokú C-ről felhoztam felsőfokú C-re az angolomat úgy, hogy sorozatokat töltöttem le és kiszótáraztam, amit nem értettem. Legjobb tanulás, és ingyen van.

2015. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy "lúzer" lehetsz te is utolsó, ha szerinted azért "lúzer" (hű de furcsa szó, úgy 10 évvel ezelőtt használták a tinédzserek, ugye?) valaki, mert szeretne egy nCore regisztrációhoz hozzájutni. És mert szerinted az nem tud angolul, aki esetleg magyar szinkronnal néz filmeket (bár alapból az is érdekes feltételezés, hogy ezért akar valaki nCore-on fent lenni, mivel ezt a kérdésben ő nem említette, csak te ezt szoptad ki a kisujjadból).

Én pl. fenn vagyok nCore-n, pedig rühellem a magyar szinkronhangokat, és szinte kizárólag angolul nézem a filmeket/sorozatokat.

2015. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valaki légszíves adjon nCore meghívót. 2 írtak rám de ígérgették hogy adni fognak, csak karbantartás volt azóta pedig már jó az nCore, de semmi nem írnak vissza, légyszíves Valaki adna? Szabályokat betartom, ez alap, és Vissza seedelek mindent amit letöltök! Kérem szépen Valaki!
2015. máj. 29. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!