Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube gyenge laptopról?

Youtube gyenge laptopról?

Figyelt kérdés

Hello, van egy régi laptopom az alábbi paraméterekkel:

-Win XP professional sp3

-Intel Pentium II 233 MHz

-128 MB RAM

-NeoMahic MagicGraph 128ZV/ZV+/XD driver


A kérdésem, hogy hogyan tudok youtube videókat nézni ezen a laptopon, hogy a videó része is jó legyen? Ugyanis ha rendesen a youtube-on, vagy a vlc player-el "nézek" videót, akkor a kép szinte áll, de a hang tökéletesen megy. Van valami driver, vagy program, amivel ezt meg lehetne oldani? Az se baj ha 240p-vel megy a kép, csak menjen



2015. máj. 25. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Egy Pentium 4-en is épp hogy elketyeg a Youtube. :c
2015. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen az életben nem fog elindulni, még egy p3 1GHZ asztali gép is menthetetlen.

Egy régivágású egymagos, sok GHz-es p4-en is éppen hogy csak elmegy, ott is akadozgat, de ha kiteszem teljes képernyőre, akkor nagy eséllyel azon sem megy a kép.


Valami kétmagos proci kellene youtube-hoz legalább. És ez vonatkozik ugyanígy a többi komolyabb flash tartalomra.

2015. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Érdekes mi? Hogy P4-en is épp, hogy elfut... Van egy olyan érzésem, hogy a Youtube az idő múlásával egyre inkább eszi a gépet, nem tudom milyen szándékból, esetleg azért, hogy mindenki vegyen új eszközöket, ne legyen igazam, de mégis, három évvel ezelőtt az én gépemen nem volt probléma a zökkenőmentes lejátszás, ma meg ugyan megy a hang jól, a kép késik-ugrik néha. Régen igencsak egyszerű, letisztult felület volt.

Nekem Intel Pentium M 1,6Ghz (laptop proci), gyakorlatilag a Pentium 4 2,4Ghz-es változatával azonos teljesítményű, elkezdtem már unni ezt az egyre nagyobb gépigényű netes videónézést és letöltöttem az SMPlayer-t és hozzá az SMTube-ot. Ajánlom neked is. Beolvassa a YouTube tartalmakat a VLC-hez hasonlóan, de jobban és áttekinthetőbben és a gépemen akadásmentes torzításmentes tiszta HD videókat udok vele nézni a Youtube-ról is letöltés nélkül. Kilóg a lóláb, hogy alig hűt rá a laptop, Youtube-ra Mozillával viszont alacsonyabb minőségnél is zajongani kezd a hűtő. Azt, hogy a Pentium 2-esből mit lehet kihozni SMPLayerrel, azt nem tudom, de szerintem 360p-t vinné, be is lehet állítani azt programon belül.

2015. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!