Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Frissítések letiltása hogyan?...

Frissítések letiltása hogyan? (lent)

Figyelt kérdés
Újrahúztam a Windosw 7-et minden oké, de a napokban mindig kiírja, hogy ilyen-olyan frissítést szeretne feltenni. Semmi nem elavult rajta, pusztán önkényesen magától telepít új noname böngészőket, keresőket, lejátszókat, stb.ami már marhára idegesítő és csak összekutyul mindent. Hogy lehet ezt leállítani, hol lehet beállítani?

2015. máj. 25. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
a win frissítést azt jobb lenne ha feltennéd
2015. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
feltettem már mindent, de ez meg mindig akar telepíteni új fölösleges dolgokat, mint írtam
2015. máj. 25. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:

erős a gyanúm hogy valami programmal pl torrent vagy videó lejátszóval kaptad amit a friss rendszerre tettél fel

ha új rendszert teszel fel első amit fel kell tenni az egy vírusírtó ,az ingyenes letöltés mellé sajna vendég is jár.

tudom hülye ötlet de kezd előröl a telepítést

1,felrakod a wint

2,felrakod a vírusirtót

3,lérehozol egy felhasználó fiókot

4,frissíted a wint

5,Advased system care feltétele

6,böngésző bevédése:Adblock Plus,NoSript,Ghosthery kiegészítökkel

2015. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Windows Update-en keresztül biztos nem fognak noname böngészők, keresők, lejátszók települni.

Valószínűleg máris beszedtél valami vírust, mert kihagytad a vírusirtó telepítést és/vagy kétes forrásokból kezdtél el programokat telepíteni ( ide tartozik a torrent is ).

2015. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy ahonnan leszedted a Windows-t, az a torrent oldal volt vírusos. Tiszta telepítő kell és azonnal feltenni a Windows-ra a vírusirtót.
2015. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!