Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kéri el a telefonszámot...

Miért kéri el a telefonszámot és/vagy a személyi azonosító igazolványt a facebook?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy új fiókot magamnak, és most lettem rá figyelmes erre a lépésre, amikor emlékeim szerint eddig nem kérte egyiket sem.

Miért kéri a személyi adatokat?



2015. máj. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
mert az a f.s z op o Zuckerberg azt hiszi hogy hülyének lehet nézni az egész világot és majd mindenki szépen beírja a személyes adatait ,meg arckép is lesz mindenkiről ,és akkor megvalósul a totális ellenőrzése a világnak..undorító ,hogy az emberek személyes jogait ilyen szinten gyalázza egy cég mint a facebook.És a szélsőjobbos tartalmakat meg szépen leszedik mert az nem tetszik a rohadt zsidó bandának,mert ugye ilyen szinten már mindenki zsidó...
2015. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert érzékelte, hogy arról a gépről már használtál fiókot, és szeretne megbizonyosodni róla, hogy nem másodlagos/kamu fiókot generálsz, amit a szabályzat tilt.


Válts IP-t és tedd a böngészőt privát módba a regisztrációhoz, illetve használj új email címet, és akkor valószínűleg nem fog ilyen dolgokat kérni.

2015. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 napja van a gépem szervizben, most Androidos telóról (Sony Xperia E4) írok.
2015. máj. 25. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Most kaptam privit az egyik illetőtől, aki azt írta, azért vezették be ezt a "biztonsági szintet", mert sok volt a nevével/képével való visszaélés (kamu felhasználók), így a kamu fiók létrehozásának megelőzése érdekében az új felhasználók személyazonosságát ellenőrzik, hogy az illető valódi felhasználó-e.
2015. máj. 25. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:
*sok volt mások nevével/képével való visszaélés
2015. máj. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!